PL RU CN DE EN ES FR JP PL UA

Wiadomości & Wydarzenia | Kreator licencji | Firma

Wersja demonstracyjna narzędzi leczących Dr.Web

Wersja demonstracyjna Dr.Web CureIt!

To narzędzie nie posiada wersji demonstracyjnej. Przetestowanie narzędzia Dr.Web CureIt! możliwe jest po pobraniu go ze strony free.drweb.com.

Wersja demonstracyjna narzędzia do leczenia w sieci Dr.Web CureNet!

OSTRZEŻENIE! Przed wysłaniem zapytania o wersję demonstracyjną narzędzia Dr.Web CureNet! należy zapoznać się z poniższymi informacjami.

  1. Dr.Web CureNet! to zdalne, scentralizowane narzędzie leczące dla stacji roboczych i serwerów z systemem MS Windows 2000/XP Professional/2003/Vista/2008/Windows 7, w tym komputerów, na których zainstalowane jest inne oprogramowanie antywirusowe, niezależnie od wielkości sieci lokalnej. Czytaj dalej.
  2. Narzędzie Dr.Web CureNet! NIE OFERUJE rezydentnej ochrony komputera docelowego. Jeśli narzędzie nie skanuje komputerów, mogą one zostać zainfekowane przez złośliwe programy. Do ochrony wszystkich hostów w sieci firmowej zalecamy użycie pakietu Dr.Web Enterprise Security Suite.
  3. Aby móc skanować sieć narzędziem Dr.Web CureNet!, użytkownik musi mieć uprawnienia administratora na stosownych stacjach roboczych i serwerach.
  4. Zdalne skanowanie nie wymaga dodatkowej konfiguracji komputerów, pod warunkiem że należą one do domeny, a użytkownik korzysta z konta administratora domeny.
  5. Jeśli zdalny komputer nie należy do domeny lub użytkownik korzysta z konta lokalnego, w niektórych wersjach systemu Windows konieczna może być dodatkowa konfiguracja komputera zdalnego. Sposób konfiguracji sieci został opisany w instruktażowym.
  6. Konfiguracja umożliwiająca skanowanie maszyny zdalnej może obniżyć jej bezpieczeństwo. Dlatego też przed dokonaniem zmian w konfiguracji zalecamy przeczytanie informacji na temat wpływu zmian na działanie systemu, bądź też zrezygnowanie ze skanowania zdalnego i wykonywanie skanowania na zdalnym komputerze bez domeny lub za pomocą konta lokalnego.
  7. Wersja demonstracyjna narzędzia Dr.Web CureNet! nie jest w stanie leczyć komputerów. W trybie demonstracyjnym możliwe jest tylko monitorowanie rozmieszczenia procesów skanowania na komputerach w sieci lokalnej, skanowanie komputerów i przeglądanie raportów o wykrytych (ale nie wyleczonych) wirusach i złośliwym oprogramowaniu. Leczenie komputerów w sieci możliwe jest dopiero po zakupie płatnej licencji.
  8. Numer seryjny wersji próbnej narzędzia Dr.Web CureNet! wysyłany jest już w postaci zarejestrowanej (aktywacja następuje już w momencie złożenia zapytania o wersję demonstracyjną).

Zapytanie o wersję demonstracyjną narzędzia Dr.Web CureNet!